Gaggia Accademia

Fiyat Teklifi Alın

Gaggia Accademia

Canlı Destek Online

+90 535 674 8484

Cadorna Prestige

Programlanabilir Tek Dokunuşla Demleme Gaggia Accademia,

günlerce kişiye özel espresso içecekleri sunmak için tamamen programlanabilir yedi içecek seçeneğine sahiptir. İçecek sıcaklığı, gücü ve hacmi, spesifikasyonlarınıza göre önceden ayarlanabilir. Aynı şey, minimum, normal veya köpüksüz seçenekler arasından seçim yapmanızı sağlayan süt seçimleri için de geçerlidir.

Akış Ayar Kadranı Gaggia’nın benzersiz ön demleme döngüsü, espressodan mümkün olan en iyi lezzet ve aromayı çıkarmaya yardımcı olmak için kahve telvelerini sıcak suyla doldurur.

Accademia’nın akış ayar kadranı, ekstraksiyon üzerinde daha da fazla kontrol sağlayarak, mümkün olan en iyi çekişi ve zengin bir krema tabakasını sağlamak için demleme sırasında ayarlamalar yapmanıza olanak tanır.

Süt Yönetim Sistemi Harici bir süt devresi, sütün makineye girmemesini sağlar ve rahatınız için çıkarılabilir sürahi buzdolabında saklanabilir.

Otomatik temizleme döngüsü, tıkanıklık ve kirletici maddeler içermediğinden emin olmak için her kullanımdan sonra süt devresini durular. Manuel olarak köpürtmek isterseniz bir buhar çubuğu da dahildir.

Otomatik Temizlik ve Bakım Gaggia Accademia, tortu çekmecesinin veya damlama tepsisinin boşaltılması gerektiğinde, çekirdek haznesinin yeniden doldurulması gerektiğinde veya kirecin çözülmesi gerektiğinde sizi bilgilendiren bir uyarı sistemine sahiptir. Ek olarak, çıkarılabilir demleme grubu ve Mavea Intenza su filtresi uyumluluğu, Accademia’yı en üst düzeyde tutmayı kolaylaştırır.

Ne Yapilir?

Bu Kahveyle Ne Yapılır?

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Kahve Çeşitlerimiz

Diğer Ürünlerimiz

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Hizmet Formu

HO RE CA teklif Al

Kahve makinesi ne tür bir ortama yerleştirilecek?
Makineyi kaç çalışan kullanıyor?
Teklifinizi biraz daha eksiksiz hale getirin
İletişim bilgilerinizi girin