Kurumsal

Biz Kimiz?

SOLE HORECA

2019 yılında kahve tutkusuyla başladığımız maceremiz, SOLE Horeca 2022’ye dönüşerek yeni bir boyut kazandı. Daha önce markamızın perakende ürünleriyle yoğunlaşmışken, 2022 itibarıyla HORECA sektörüne odaklanmış bulunmaktayız.

Küresel ortaklarımızla birlikte sektördeki deneyimlerimizle otel, restoran, ofis, hastane, cafe gibi kurumlara, müşteri taleplerine uygun kahve makineleri ve çeşitleriyle hizmet ve ortaklık sağlıyoruz. İş ortağımız ve markamız olan Lavazza ve global anlaşmalı firmalarla yerel  firmalara çeşitli projelerde özel taleplerine karşılık vererek, müşterilere yüksek kaliteli ve güvenli ürünler sunmaktayız.

Her fincan kahvenin özenle seçilen çekirdekler, ustaca hazırlanan makine ve yetenekli baristanın birleşimi olduğunu biliyoruz.

Sole Horeca olarak, bu unsurları bir araya getirerek kahve severlere unutulmaz bir kahve deneyimi sunmaya devam ediyoruz.

 Lavazza ile olan iş birliğimizde, Türkiye’deki yetkili partner olarak, Sole Horeca olarak büyük gurur duyuyoruz.

Lavazza’nın dünya çapında bilinen markasıyla, kahve severlere en kaliteli kahve deneyimini sunmaya kararlıyız.

Sole Horeca Galeri

ho re ca Galeri

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Kahve Yazıları

Kahve Köşemiz

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Hizmet Formu

HO RE CA teklif Al

Kahve makinesi ne tür bir ortama yerleştirilecek?
Makineyi kaç çalışan kullanıyor?
Teklifinizi biraz daha eksiksiz hale getirin
İletişim bilgilerinizi girin