Lavazza Crema e Gusto 250gr

Fiyat Teklifi Alın

Filtre Kahve

Canlı Destek Online

+90 535 674 8484

Filtre Kahve

Gün içinde en fazla tüketilen sıcak içeceklerden birisi olan  filtre kahve , gerçek bir kahve tadı almak isteyenlerin beklentilerini en üst seviyede karşılama özelliğine sahiptir. Bu ürünlerden birisi olan  Lavazza Crema E Gusto 250 gr Filtre Kahve , beklentilerinizi en üst düzeyde karşılama özelliğine sahiptir. Dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinin öğütülmesi ile elde edilen  Lavazza Espresso Crema E Gusto Forte Filtre Kahve , sıradan ürünlerden çok farklıdır. Güzel bir kokuya sahip olan bu ürünü günün her saatinde rahatlıkla tüketebilir ve bunun sonucunda ciddi bir rahatlama yaşarsınız.  Lavazza filtre kahve , Brezilya’nın meşhur Arabica’sı ile Afrika ve Endonezya’nın Robusta’sının karışımından üretilmektedir. Muhteşem bir dengenin en güzel örneklerinden olan bu ürün,  filtre kahve çeşitleri  arasında bu özelliği ile bir adım öne geçmektedir.
Filtre Kahve
Filtre kahve fiyatları  sitemizde son derece uygundur ve bu eşsiz ürünü bütçenizi zorlamadan rahatlıkla alabilirsiniz. Hafif çikolata tadı veren bir aromaya sahip olan  Lavazza Crema E Gusto 250 gr Filtre Kahve , gün içinde tüketildiğinde kaybettiğiniz enerjiyi kısa sürede yeniden size sağlar. Bu özelliği ile diğer kahvelerden ayrılırken, verdiği keyif ise adeta paha biçilemezdir.  Filtre kahve satın al  işlemi yapacağını zaman aklınıza gelmesi gereken ilk ürünlerden birisinin bu ürün olduğunu söylemek yanlış olmaz.
Lavazza filtre kahve  ile gününüzü daha mükemmel hale getirir ve bu durum size fazlasıyla keyif verir. 

Ne Yapilir?

Bu Kahveyle Ne Yapılır?

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Kahve Çeşitlerimiz

Diğer Ürünlerimiz

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Hizmet Formu

HO RE CA teklif Al

Kahve makinesi ne tür bir ortama yerleştirilecek?
Makineyi kaç çalışan kullanıyor?
Teklifinizi biraz daha eksiksiz hale getirin
İletişim bilgilerinizi girin