Lavazza ¡Tierra! Brasile Extra Intense

Fiyat Teklifi Alın

Espresso Kahve

Lavazza ¡Tierra! Brasile Extra Intense

Canlı Destek Online

+90 535 674 8484

Espresso Kahve

Tierra! Origins,  Brezilya’dan gelen, “menşei ülkeden benzersiz bir tat deneyimi sunmak için özenle harmanlanan” kahveleri içeriyor. Bu seride, lambari ve cereja apasita karışımlarından elde edilen %100 Arabica Brezilya espressosu ve %40 Robusta çekirdekleri içeren %60 Arabica Brezilya espressosu (her ikisi de 1 kg’lık torbalarda çekirdek olarak mevcuttur) ve ayrıca %100 Arabica Brezilya filtre kahvesi ve %100 Arabica Tanzanya bulunur. filtre kahvenin ayrıca 1kg öğütülmüş, 226,8g öğütülmüş ve 64g öğütülmüş formatları da mevcuttur.

Origins, Rainforest Alliance sertifikalı ¡Tierra’ya eklenen en son ürünlerdir! kahve yetiştiren topluluklardaki sosyal ve çevresel koşulları iyileştirmeye devam eden ürünler geliştirmeyi amaçlayan proje. İtalyan kahve şirketi, yeni serinin Lavazza’nın sürdürülebilir tarımı teşvik etme ve tedarik zincirinde yer alan herkesin çalışmasını kabul etme konusundaki kararlılığını yeniden doğruladığını söyledi.

¡Tierra! Origins serisi, çağdaş pazarın gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Kalite, lezzet ve menşe zorunlu olmakla birlikte, günümüzün tüketicileri sosyal sorumluluk sahibi ve etik düşüncelidir. Bu yeni karışımlar otelcilere, barlara ve restoranlara müşterileri için daha etik seçenekler sunuyor.”

Ne Yapilir?

Bu Kahveyle Ne Yapılır?

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Kahve Çeşitlerimiz

Diğer Ürünlerimiz

Hijyen standartlarına uygun modern tesislerimizde, kahve çekirdeklerinin işlenmesi ve paketlenmesi sürecinde en yüksek standartları sağlarız.

Hizmet Formu

HO RE CA teklif Al

Kahve makinesi ne tür bir ortama yerleştirilecek?
Makineyi kaç çalışan kullanıyor?
Teklifinizi biraz daha eksiksiz hale getirin
İletişim bilgilerinizi girin